גלעד כהנא

* בשיתוף "המון ווליום"
גלעד כהנא במופע "חתירה אל ההווה" 

זמר, פזמונאי, משורר, שחקן וסופר ישראלי, סולן להקת ג'ירפות, ההרכב WALKING MAN והצמד "לא כוחות". 
 

במופע "חתירה אל ההווה" גלעד כהנא מאלתר פריסטייל על ביטים של המוזיקאי והדי ג'יי עטר מיינר.

המופע לכל אורכו בודק את גבולות האלתור ומכוון להביא סיפור עם התחלה, אמצע וסוף, שכל כולו מתרחש בעצם לראשונה, גם המילים וגם המוזיקה, באותו הרגע על הבמה. 
אורך המופע כ 25 דקות

את המופע ניתן להרחיב על ידי אירוח אורחים נוספים, משוררות, זמרים, רקדנים, שחקנים, אנשי רוח וכמובן מוזיקאים שמצטרפים למלאכת האילתור המוזיקלית. 

שירה וגיטרה: עלמה זהר
גיטרה: גלעד לוין / כלי הקשה: ניצן טרייסטמן סקוזה

 
 
עלמה זהר, זמרת ויוצרת ייחודית בנוף הישראלי, מביאה איתה מגוון של השפעות מוזיקליות (רוק, פולק, רגאיי, מוזיקת עולם ועוד). עולם הכתיבה המגוון שלה, משלב בין פשטות של דיבור יומיומי לשירה, בין קודש לחול.
אלבום הבכורה שלה "דברי" מיצב אותה בחזית היצירה הנשית הישראלית וכאחת הדוברות הבולטות של דורה.
בשנים האחרונות, לצד הוצאת אלבומיה "שלושים ושלוש" (2010), "לחם, אהבה" (2014) שהתאפשר בזכות פרויקט ההדסטארט המוצלח, "פלא" לילדים (2015) וסיבוב ההופעות ברחבי הארץ, היא מורגשת גם בפעילותה החברתית וכתיבתה העיתונאית. 

ספרו הראשון “תכנון להתאוששות מאסון” (קובץ סיפורים קצרים) יצא לאור בשנת  2003 בהוצאת כתר. בשנת 2009 הוציא את ספרו השני “מנוף מצביע אל הים” בהוצאת הקיבוץ המאוחד. ב-2014 הוציא את ספרו השלישי “פיסוק של נעלמים” בהוצאת אבן חושן. כתב טורים אישיים בעכבר העיר, פלייבוי ישראל, 360 מעלות ועוד.

בשנת 2015 קיבל כהנא תפקיד ראשי בסרט “סיפור על אהבה וחושך” בבימויה של נטלי פורטמן, המבוסס על ספרו של עמוס עוז, וגילם את דמותו של אריה קלוזנר. בנובמבר 2015 הוציא אלבום סולו חדש, “אפריקה שלי”, בעקבותיו זכה בפרס לנדאו לאמנויות הבמה‏. כותב פזמונים לאמנים רבים, ביניהם:  הדג נחש, דודו טסה, אביתר בנאי, ארקדי דוכין, יהודית רביץ, יוני בלוך, מוקי, דייוויד ברוזה ועוד