גבע אלון

* בשיתוף "המון ווליום"

צילום: קארין אלון

גבע אלון

גבע אלון מגיע לפגוש אתכם עם המון אותנטיות ורגישות, קול צלול, עמוק, חזק ועוצמתי בשילוב נגינה מדויקת ומעוררת השראה. ההופעה של גבע היא מפגן עוצמתי של גיטרות, רוק פולק משובח וחוויה יוצאת דופן, מרגשת ומפעימה. 

שירה וגיטרה: גבע אלון

 בשקט, בצניעות ובנאמנות בלתי מתפשרת למוזיקה שלו, הפך גבע אלון בשנים האחרונות לאחד האמנים המצליחים בארץ. הוא עומד בשורה הראשונה של הרוק והפולק-רוק הישראלי בזכות כישרון מתפרץ, וירטואוזיות על הגיטרה וכריזמה בימתית כובשת.

בהופעתו האינטימית מבצע גבע ממיטב שיריו בעברית ובאנגלית לאורך השנים:
Days Of Hunger, I Can See The Stars ,ים שקט, Modern Love, The great  Enlightenment  ועוד

אלבום הסולו הראשון של אלון יצא בשנת 2006 ונקרא “Days Of Hunger”, אלבום אקוסטי המתאפיין בנגיעות של פולק, בלוז וקאנטרי. בשנת 2007 הוציא אלון את אלבום הסולו השני שלו, “The Wall Of Sound”, שכלל את הלהיט “Modern Love”, גרסת הכיסוי של אלון לשיר של דייויד בואי. בשנת 2009 הוציא אלון את אלבומו השלישי, “Get Closer” שהגיע למעמד של אלבום זהב וכלל את הסינגלים המצליחים . “The wind whispers” “I can see the stars” “Come race me"
ב 2012 יצא אלבומו הרביעי  "In the Morning Light" 
אחרי 15 שנה, אלבום זהב, אין ספור הופעות ברחבי הארץ והעולם והכל בשפה האנגלית, הוציא גבע אלון ב 2015 את אלבומו הראשון בעברית ״תהיי איתי״ בהפקתו של עמיר לב. האלבום זכה לביקורות אוהדות וכלל את הלהיטים "אבא", "רמת גן" ו"ים שקט" שזכה בקטגוריה: "השיר המושמע ביותר השנה ב-88FM" בטקס פרסי המוזיקה של מדיה פורסט ישראל לשנת 2015. 
"מחפש שמיים" הוא האלבום השישי של גבע אלון, והשני שהקליט בשפה העברית, שיצא במרץ 2018.