אפרת גוש

צילום: אורית פניני

אפרת גוש

אפרת גוש, בעלת תואר זמרת השנה, שני תפקידים ראשיים בקולנוע , תפקיד במחזמר בקאמרי , עם שלושה אלבומים ושלל להיטים.  

אפרת בעלת הקול המיוחד, העוצמתי והצלול, מביאה במופעה האינטימי חומרים ישנים וגם חדשים שעדיין לא הוקלטו כחלק מהרצון להתנסות, לחוש ולהתקרב לקהל.  
 

"הקהל הוא חלק בלתי נפרד מהיצירה שלי וככזה, אני תמיד אעדיף לחלוק עמו את המסעות המוזיקליים שלי בכל שלב ושלב. גם בשלבי ההתהוות של הפרויקט הבא" אומרת אפרת. 
במופע שירים מתקופות שונות כגון  כשאתה בא, אה – אה – אה אהבה, לראות את האור ועוד, המשקפים את השפעות האימהות, הזוגיות וההתבגרות של אפרת.  

את אפרת ילווה הקלידן והפסנתרן אסף מידן.

אפרת גוש החלה להופיע בשנת 2002 עם יוני בלוך, שהלחין עבורה את אלבום הבכורה “אפרת גוש” (2005). האלבום כלל את הלהיטים “תמיד כשאתה בא”, “פעם בחיים”, “טוב לבד”, “מועדון ריקודים” ו“מה שקרה”.
היא שיתפה פעולה על הבמה עם יוצרים רבים כדוגמת ערן צור, עמיר לב ויהלי סובול, והשתתפה בפרויקט “מטרופולין” של היוצר עופר מאירי, בו שרה את השירים “מלאכים”, “איזה עתיד”, “יפן” והחידוש לשירו של שלום חנוך “בלי לומר מילה".  
ב2007 הוציאה גוש את אלבומה השני, “הסליחה ואני”, ממנו יצאו הסינגלים “לראות את האור”, “כמו שזה היה”, “קרב איגרוף” ו“קופסה ביום”. האלבום הכיל טקסטים ולחנים של גוש, אסף אמדורסקי, אריק ברמן, עופר מאירי, יוני בלוך וברק פלדמן. 
בסוף 2009 יצא סינגל הבכורה של גוש “אה אה אה” מתוך אלבומה השלישי.