אלון עדר

* בשיתוף "המון ווליום"
אלון עדר

אחד מהיוצרים המוכשרים והמבטיחים במוסיקה הישראלית במופע איניטימי אקוסטי נוגע ומרגש. 
הכשרון שלו מתפרץ בחן ואמת שיוצאים בכל פעם, והופכים כל הופעה לחוויה של רגש ואהבת מוסיקה.  

מאחוריו 6 אלבומי אולפן מצליחים ומושמעים ושבחים מכל עבר על יכולות ההלחנה והכתיבה שלו. אלון מביא איתו למופע האינטימי רגישות אינסופית ונסיון מוסיקלי עשיר, רוקנרול קלאסי המושפע מהרוק המתקדם של שנות השבעים בישראל בשילוב מוזיקה אלקטרונית ושחורה, לצד שירי משוררים מלאים בהומור.
בין השירים במופע -  שיר לאימא, קצת אהבה לא תזיק, ציפור בשמים ועוד 

שירה וגיטרה: דן תורן

 
 
מופע להיטים שמגיש בערב אחד את אוסף השירים שכתב לטובי האמנים בארצנו בביצועים אישיים מרגשים: "ביום של הפצצה" (רמי קליינשטיין), "בך לא נוגע" (יהודית רביץ), "מפנה מקום" (ברי סחרוף), "קולנוע" ו-"גידי" (שרון ליפשיץ), "לבן על לבן", "אימפריות נופלות" לאט ועוד רבים וטובים.

ב2010 הגיח אלון עדר לראשונה לתודעה עם אלבום בכורה שהכיל שירים שלו ושירי משוררים וסימן אותו כאחד הכותבים והמבצעים החדשים המרתקים ביותר במוזיקה הישראלית. כבר באותה שנה הוציא את אלבומו השני, "אלון עדר ולהקה" שזכה לשבחים ומחמאות בקרב מבקרים ושדרני רדיו ורבים סימנו אותו כתקווה הגדולה של כתיבת השירים העברית. ההבטחה שמומשה בהצלחה יתרה עם האלבום "סיכום החיים עד עכשיו" והלהיט הגדול "קצת אהבה לא תזיק" שמושמע ללא הרף עד היום, מיצבו את אלון כאחד היוצרים הסוחפים והמרגשים בארץ. במקביל לכיבוש המצעדים, ממשיך להופיע על הבמות הגדולות בארץ ובפסטיבלים המרכזיים ולייצר שירים שלתחושת רבים ייכנסו לספר השירים הישראלי.  האלבום  ״השמרנים שוב באופנה״ שיצא לאחרונה, הוא אחד האלבומים המדוברים של התקופה עם הסינגלים ״הרבה להגיד״, ״אל תעזבי אותי״ ו״שיר לאמא״ הממכר שהפך ללהיט ענק.
התקשורת מחבקת, הקהל מצביע בידיים וברגליים והמוזיקה מהלכת קסם.